Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Telekomünikasyon sektöründe toplam 52 firma bulunmaktadır.
Özlem Anten San. Ltd. Şti.

Özlem Electronic yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadrosu ile sizleri geleceğin teknolojisi ile buluşturuyor..

Bu teknolojinin adı Turkcell SuperOnline Fiber internet. Artık sizinde 1000 MBPS'ye varan hızlarda internetiniz olabilir. Tek yapmanız gereken bizi aramak yada başvuru sayfamızdaki formu doldurarak talepte bulunmak.

Sadece intenet mi.? Hayır. Çok hızlı Fiber İnternetin yanısıra sabit ev telefonunuzu SüperNumara yapabilirsiniz. Yine internetten SüperPlay ile çok hızlı ve kesintisiz film seyredebilirsiniz.

Bizce bu fırsatı kaçırmayın. Hemen arayın.
0 (312) 240 40 60

Türkiyenin her yerinden
0 (850) 224 0 666

Ayhan Çabuk Bilgi Teknolojiler Reklam Taah.San.ve Tic.Ltd.Şti.

Firmamız sistem bazında 5 yıldır TOPLU ve SESLİ SMS hizmeti veren bir kuruluştur.Türkiye genelinde bayiileri ve müşterileri bulunan kapsamlı alt yapısı ve destek hizmetleri ile örnek bir firma haline gelmiştir.Yazılım ve Ekipmanları ile çağımızın iletişim hızına ulaşma çabası içerisindedir.

bolsms

Çok daha ucuza aynı anda binlerce kişiye bol bol sms gönderebilirsiniz.

Aleyna Tercüme

Aleyna Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin yalnızca tercüme işlerini değil aynı zamanda bu tercümelerin gerektirdiği noter, apostil, vilayet ve konsolosluk tasdiki işlemlerini de yaparak hizmet sunuyor, bu alandaki tecrübemizle müşterilerimizi büyük bir zaman kaybından kurtarıyoruz. 

Aleyna Tercüme her konuda gereksinim duyduğunuz tercümanlık, danışmanlık ve refakat hizmetlerinde sizlere kurumsal hizmet sunmaktadır.

DUBAİ VİZESİ
Vize Cin,  0312 309 04 07, Cin Vizesi, Vize Misir, Etiyopya Vizesi, Cin vizesi Istanbul, 
Vize Ozbekistan, Nijerya Vizesi, Turkmen davetiyesi, Cezayir vizesi, Gana Vizesi, Cin vize ankara, Vize Cin Istanbul, Cin vize Antalya, Dubai Vize, Almanya Vizesi, Hollanda Vizesi, Italya Vizesi, Vize Almanya, Ankara, Vize Duabi, Abhazya Vizesi,Yunanistan vizesi, Amerika Vizesi,  Pasaportla vize 0312 309 04 07
 
major teknik

keçiören,kuşcağız,aktepe,atapark,ufuktepe,esertepe,ovacık,incirli,etlik,basınevleri,şentepe,sancaktepe,pınarbaşı,dutluk uydu servisi çanak kurulumu kamera

7/24 teknik servis

garantili teknik servis

EDK Elektronik

Uydu Sistemleri üzerine faaliyet  veren firmamız her türlü, uy anten montaj, kurulum, arıza ve uydu üzerine tüm malzemelerin satışını yapan bir firmadır. Ayrıca bunun yanı sıra güvenlik kamerası, merekezi uydu sistemleri , kayan yazı led tabele işlerinide uzaman personeliyle yapmaktadır.

IAM Ankara Medya, Prodüksiyon, 3D Animasyon ve Reklam Ajansı

IAM ANKARA olarak, 2002 yılında özel sinema efektlerine olan merakımız ile sektöre giriş yaptık. Geçen süre zarfında gerek yurt içi, gerekse yurt dışı olmak üzere bir çok projeye imzamızı attık. 2010 yılında STAM FİLM yapım olarak prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri vermeye başladık. 2016 yılından itibaren reklam sektöründe gördüğümüz eksikler neticesinde reklam ajansını da bünyemize alarak IAM ANKARA (Image and More – Ankara) ismi ile çalışma alanlarımızı genişlettik.

Kabına sığmayan yapımız ile hedeflerimizi büyük koyduk ve yurtdışı ve yurtiçinde adımızdan söz ettirmeyi amaç edindik. IAM Ankara olarak son 1 yıl içerisinde %800’lük büyüme oranı ile bir rekora imza attık. 2018 yılı hedeflerimizi de bu orana göre planladık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2021 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu