Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Kauçuk ve Plastik sektöründe toplam 19 firma bulunmaktadır.
Kurt Plastik
Kurt Plastik 2000 yılında Maltepe Çınar Sanayi Sitesinde plastik enjeksiyon tedarikçi olarak sektöre adımını atmıştır.
 
2010 yılı itibariyle Y.Dudullu Organize Sanayi Bölgesine taşıdığımız tesisimizi tecrübe birikimlerimizle, teknoloji gelişimini de yakından takip ederek tedarikçiliğini yaptığımız müşterilerimize daha yakın olma hedefinimizi gerçekleştirdik.
 
Başta asansör olmak üzere otomotiv, elektrik, elektronik ve beyaz eşya piyasasında çeşitli firmalarla çalışmaktayız
 
Plastik sektöründe hedefi kalite olan firmamız, bu düşüncesi ile misyon ve vizyonunu geliştirmektedir.
 
 
Kalite ve dürüstlükten ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak güvenilir, deneyimli ve kalite bilincine sahip hizmet vermekteyiz
 
Teknolojik gelişim ve değişiklikleri takip ederek, eksik yönlerimizi tesbit edip, devamlı gelişmekteyiz.

COS Plastic & Rubber Co., Ltd
COS Plastic & Rubber Co., Ltd. is manufacturing oil seals, seals and buffer units for automobile. With over 10 years' research and development on the rubber parts of automobile, our "COS" brand products are equipped to the products of SINOTRUK, Shanghai Zhenhua Port Machine, YUEK Axle and many mainstream axle.and exported to many countries and won the trust and praise of customers.
COS now has automatic vacuum type oil seal compression molding machine, sizeable vacuum compression molding machine, automatic type cutting machine and digital precision machine tools. Adopted advanced technology, testing equipment and management, it has been proved by ISO9001:2000 Quality System.
COS will as always insist on the motto "Quality First, Customer First, Keeping on Improvement, Seeking Perfect" and "Meticulous Design, Excelsior Manufacture, Accurate Test, Good faith Service". To make the first class products to our customers.
tarım su plastik san.ve tic.ltd.şti

Türk çiftçisine zirai ilaçlama ve sulama alanlarında hizmet veren firmamız, 35 seneye yakın bir iş tecrübesine sahiptir.Şirketimiz çiftçinin her türlü zirai ilaçlama ve sulama uygulamasına yönelik geniş ürün ve sistem alternatiflerini saptamasına imkân verir. Ayrıca siparişe dayalı imalatıyla çiftçinin hizmetindedir. Şirketimiz fabrikaların plastik yedek parça ihtiyaçlarını da yan sanayi imalat hizmeti olarak vermektedir.Ürettiğimiz ürünlerin vediğer hazır malların satışı için kendi pazarlama sistemimiz mevcut olup araçlarımız müşterilerimizi ziyaret etmektedir.Ürün kalitesinden ve iyi hizmet anlayışından asla taviz vermeyen şirketimiz ürün yelpazesini genişletmeyi pazarlama ve satış potansiyelini arttırmayı hedef olarak görmektedir. Şirketimizin kalite politikası, müşterinin istek ve beklentilerinin en iyi şekilde anlaşılıp, üretim ve satıştan en yüksek verimin elde edilmesidir.

                                                     Saygılarımla;
 TARIM SU PLASTİK SANAYİ TİC. LTD. STİ
                        MEHMET ZEKİ  ÖZURGANCI
                                      MAKİNE MÜHENDİSİ

USED MOLDS (Injection & Blow Molds)
"USED MOLDS" mainly product housewares, kitchenwares, flower pots and garden products.
"USED MOLDS" has an experience of more than half a century.
 

 

AKBULUT PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM LTD ŞTİ

PE(elteks) = Polietilen:siyah, Beyaz ve Renkli olarak üretimi yapılmaktadır. İsteğe göre renklendirme yapılabilmektedir.
PP(Moblen)= Polipropilen:siyah, Beyaz ve Renkli olarak üretimi yapılmaktadır. İsteğe göre renklendirme yapılabilmektedir.
AYPE(naylon):siyah,Beyaz ve Renkli olarak üretimi yapılmaktadır. İsteğe göre renklendirme yapılabilmektedir

Buylu Zemin Kapmalaları

2014 yılında faaliyete başlayan BUYLU ZEMİN KAPLAMALARI, BUYLU ENDÜSRİYEL MALZEMELER İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD.  ŞTİ. firmasının zemin kaplamalarına yönelik bir koludur. Daha öncesinde palet imalat ve ithalat ve ihracat faaliyetleri yürüten BUYLU ENDÜSTRİYEL…, kauçuk sektörüne geçmişten gelen tecrübe birikimini de katarak giriş yapmış ve bu yönde güzel aşamalar kaydederek güçlenmiştir.

Firmamız palet sektöründe gösterdiği başarıdan aldığı imtiyazla, kauçuk zemin kaplama sektöründe de aynı başarıyı ve daha fazlasını elde etmek adına çalışmalara başlamıştır. Küreselleşen dünya sektöründe lider bir firma olarak yer almak için kısa sürede hızlı ve güçlü çalışmalar yapmayı başarmış olan BUYLU ZEMİN KAPLAMALARI, gelecek için kendisine daha büyük hedefler koymuş ve bu hedefler doğrultusunda yarına hazırlanmaya devam etmektedir.

PLAST PLASTİK SAN VE TİC LTD ŞTİ

2010 yılında ticari hayatına başlayan Plas Palet Ticaret Şirketi'nin  devamı olarak,

2014 yılında, gıda, tarım, lojistik ve sanayi kuruluşlarının taşıma ve istifleme konularındaki ihtiyaçlarını, deneyimli kadrosu ile çözümleyebilmek amacı ile kurumsal hale gelen şirketimiz, Plast Plastik Sanayi veTicaret Ltd. Şti. adını almıştır.

2015 yılının ocak ayında, avrupa ve ortadoğunun sayılı plastik üreticileri ile Türkiye' de üretilmek üzere, başta plastik palet  ve katlanır kasaların  fason üretim anlaşmasını  gerçekleştirmiştir.

Plast Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ticari faaliyetini ithalat, ihracat ve iç piyasada halen emin adımlarla sürdürmektedir.

 

Çetindağ Otomotiv Elektronik Paz. San ve Tic Ltd. Şti.

Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında sadece plastik ham madde alım-satımıyla sınırlı olan faaliyetlerini 2005 yılında plastik enjeksiyon sistemlerini dahil ederek; toptan, oto promosyon ve deri ürünleri imalatı ile ilgili faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız; toptan, plaka altlığı ve altlıkları, plakalık çerçevesi, deri anahtarlık, metal  anahtarlık, suni deri ruhsat kabı, ruhsat kılıfı, araç dosyalık, silah ruhsat kabı, silaarlık, pvc ruhsat kabı, h ruhsat kılıfı, pasaportluk kabı, pasaportluk kılıfı ve ayrıca müşteri odaklı özel tasarım ürünlerini kaliteli ve hesaplı reklam promosyon ürünlerinin toptan imalatını yapmaktadır. 

Firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta olup gelişmiş, yenilenmiş makine parkuru ve deneyimli uzman kadrosuyla iş ortaklarımızın her türlü talebine zamanında ve kusursuz olarak karşılamayı kendine ilke edinmiştir. 

Amacımız en kaliteli promosyon reklam ürünlerini imalatını yapıp, en kısa zamanda müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Bu bağlamda firmamız toptan imalatını yaptığı promosyon ürünleri; yüksek kaliteli ve en uygun fiyatlarla promosyon malzemelerini müşterilerimizin hizmetine sunma ilkesiyle çalışmaya devam edecektir. Firmamızın toptan imalatını yaptığı promosyon ürünlerinde; en iyi fiyatları ve en iyi hizmeti bulabilirsiniz. Sizler İçin Buradayız.

DORUK PLASTİK

Firmamız,Çocuk Oyun grupları, Su Depoları, Asit ve Kimyevi Madde Depoları,Mazot Tankları ,  Tekstil Kumaş Taşıma Arabaları, Polietilen Silolar, üretiminde uzman ekip ve teknolojik makine parkuru ile sektöründe önemli bir firmadır. Polietilenden üretilen bu ürünlerin tümü Rotasyon Teknolojisi ile üretilmektedir. Firmamız da 3 adet çeşitli kapasitelerde Rotasyon makinesı mevcut olup tüm imalat firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu