Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Envanter sektöründe toplam 11 firma bulunmaktadır.
BSS Stok Sayım ve Danışmanlık Hizmetleri

​2013 yılında BSS Stok Sayım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sektöre hızlı bir giriş yapan firmamız mağazacılık, stok ve envanter sayımıyla ilgili deneyimlerini genç ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla verebilmek adına kurulmuştur.

BSS Stok Sayım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz. Sizinle de çalışmaktan memnuniyet duyarız.

İyi çalışmalar.

Este Sandalye

Çoğu özel gün ve gecelerde kullanılmakta olan tiffany ve Napolyon sandalyeler şirketimizce farklı organizasyon alanlarına kiralanmaktadır. Kullanım alanı daha çok nişan ve kız isteme geceleri olan bu sandalyeler temizliği ve şıklığı ile dikkat çekmelidir. Taşımalarda ürünlerin müşterilerimize temiz bir şekilde teslim edilmesi için özel polar kılıflar ile kılıflanması da bu amacı yerine getirmek içindir. Bir gün kiralama süresi olan tiffany sandalyeler hassas ekibimiz tarafından özenle sunuma hazırlanmaktadır. Bulunduğu şehrin çoğu ilçesinde depoları bulunan şirket geçtiğimiz on beş yıldır siz müşterilerine kusursuz hizmeti sağlamaktan memnuniyet duymaktadır. Bu ürünlerin kullanım alanları sadece söz ve nişan gibi geceler olmayıp şıklık yansıtılmak istenen bir birinden farklı özel geceleriniz de kullanılabilmektedir. Kiralama ürünlerimizin geneli ahşap, mobilyadır. Napolyon sandalyelerin plastik yerine mobilya olmasının nedeni ise tabi ki üzerinde ki cilayı ve parlaklığı yansıtmasından ileri gelmektir.

ÜMİT AKSOY BİLGİSAYAR ELEKTRONİK

Aksaray'da Elektronik ürünlerin (Telefon,Bilgisayar,Elektrikli Ev Aletlerinin) Perakende ve Sanal satışını yapıyoruz. Dilerseniz ürünleri mağazamız da inceleyebilirsiniz.

ESKİŞEHİR AVUKAT - TKNHUKUK

Eskişehir Avukat, Eskişehir Ceza Avukatı, Eskişehir İcra Avukatı, Eskişehir İş Davası Avukatı, Eskişehir Boşanma Avukatı, Eskişehir En İyi Avukat, Eskişehir Miras Avukatı

PR Eğitim

PR Eğitim yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri veren ofisleri ile Ankara, Kiev, Bakü ve Nahçivan'da yer alan ofislerinden yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Eğitimde en ayrıcalıklı çözümleri bulmak için PR Eğitim'den danışmanlık hizmeti almalısınız.

C:\fakepath\avusturya-buyuk.png
kısa ve uzun süreli vize işlemlerini vize merkezimizde uzman danışmanlarımız desteğiyle kolayca ve güvenle tamamlayabilirsiniz.
 
yönetici
kısa ve uzun süreli vize işlemlerini vize merkezimizde uzman danışmanlarımız desteğiyle kolayca ve güvenle tamamlayabilirsiniz.
 
yönetici

Almanya kısa ve uzun süreli vize işlemlerini vize merkezimizde uzman danışmanlarımız desteğiyle kolayca ve güvenle tamamlayabilirsiniz.

 
yönetici

Fransa kısa ve uzun süreli vize işlemlerini vize merkezimizde uzman danışmanlarımız desteğiyle kolayca ve güvenle tamamlayabilirsiniz.

 
yönetici

İtalya kısa ve uzun süreli vize işlemlerini vize merkezimizde uzman danışmanlarımız desteğiyle kolayca ve güvenle tamamlayabilirsiniz.

 
Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu