Üye Girişi
24 Mayıs 2019 12:42
0
0
4
.
7
8
7
Onaylı Firma aramıza katıldı
Haberler
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Kahramanmaraş ilinde toplam 6 firma bulunmaktadır.
Mavi Hilal Bilgisayar Ltd. Şti.
Mavi Hilal Bilgisayar Ltd. Şti, 2002 yılından buyana sektörde olup her zaman satıştan ziyade çözüm ortağı olmayı tercih etmiştir. Bilgisayar, Lazer Yazıcı,Kartuşlu ve Bitmeyen Kartuş Sistemli Yazıcı, Güvenlik Kamerası, Notebook, Tablet, Netbook vb. Tüm Bilgisayar parçaları satış ve Teknik Servis Hizmeti sunmaktayız.
AUTO TUANA RENT A CAR

Konusunda Uzman profesyonel kadromuz  ve güçlü altyapısıyla otomotiv sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı iler hizmet vermekte olan, KAHRAMANMARAŞ AUTO  TUANA RENT A CAR Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, , Müşteri beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini sağlamayı, Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

*Ücretsiz havaalanı ve otogar servisi yapılır

*2015 model araçlarımızla hizmetinizdeyiz..

TUĞRA RENT A CAR

kahramanmaraş rent a car,hava alanı araç kiralama,günlük araç kiralama,oto alım satım,k.maraş oto kiralama,k.maraş rent a car,k.maraş araç kiralama,maraş rent a car,maraş oto kiralama,maraş araç kiralama,maraş hava alanı kiralık araç,

YAŞAR RENT A CAR

 Yaşar Rent A Car olarak; Kahramanmaraş,hava limanında ve otogarda profesyonel olarak Rent A Car hizmeti vermekteyiz. Rent a car, araç kiralama, filo kiralama, 7/24 hava limanı transfer hizmeti, özel VIP transfer, şoförlü araç kiralama,günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama,yıllık araç kiralama, vb… tüm Rent A Car hizmetleri, Kahramanmaraş havalimanı ve otobüs terminali müşterilerimize 7/24 VIP hizmeti sunmaktayız.

Boşanma Avukatı Burak Kaan Türker

Uzman Boşanma Avukatı Burak Kaan Türker özellikle Boşanma , Nafaka ve Velayet gibi Aile Hukuku Davalarında başarıyla çalışmaktadır. Mesleğini Kurucusu olduğu TÜRKER HUKUK BÜROSU 'NDA sürdürmektedir.

Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu