Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Konya ilinde toplam 101 firma bulunmaktadır.
Sağbili Makine San.Tic.Ltd.Şti.
Bugünkü ismiyle; Sağbil Makine San.Tic.Ltd.Şti. , 1962 yılında Mehmet Ali Sağbili tarafından küçük bir torna atelyesi olarak Konya'da faaliyete geçmiştir.

Kuruluşundan bugüne değin, tarımdan endüstriye kadar çok geniş bir yelpazede "yan sanayi" olarak hizmet vermiştir. Yedek parça konusunda üretmiş olduğu mamüllerindeki kalitenin yanı sıra, milli sermayemizin ülke sınırları içinde kalması konusunda da büyük katkı sağlamıştır. Varolduğu süre içinde, gelişen teknolojiyi günü gününe takibe çalışmış ve makine parkuruna yapmış olduğu yatırımlarıyla, başta Konya olmak üzere, ülke sanayisinin en büyük destekçilerinden biri olmuştur.Bünyesinde istihdam ettiği kalifiye eleman ve mühendislerinin yürüttükleri araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu, paketleme sektöründe ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanlardaki dışa bağımlılığı tesbit etmiş ve söz konusu makineleri ülke dahilinde üretebilmek amacıyla 1993 yılında şirketleşmiş ve üretim programını genişleterek yeniden düzenlemiştir.

Paketleme sektörüne hizmet edecek makinaların projelendirme işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirerek her yönden ülke şartlarına uygun bir şekilde düzenlemiş ve söz konusu sektörün hizmetine sunmuştur. Üretiminin büyük bir kısmını ihraç eden Sağbili Makine , 2001 yılında ISO 9001 belgesi alarak kalitesini tescillendirmiştir. Makinelerini yeniden dizayn ederek CE belgelerini almıştır.
Üretimini gerçekleştirdiği makineler ; dolum , titreşim , ağız kapatma , otomatik ve manuel şirink ambalaj , irmik dolum ve dikey paketleme (toz , granül , sıvı ) makineleridir. Son olarak da tam otomatik un paketleme makinesini sektörün hizmetine sunmuştur. 

Tecrübeli teknik kadrosu, modern üretim anlayışına sahip yetişmiş iş gücü ile yürüttüğü faaliyetlerinde sürekli destek gören ve kendi sahasında bir profesyonel olmanın haklı gururunu yaşayan Sağbili Makine, bundan böylede hitap ettiği sektöre yönelik seçkin ve dinamik çalışmalarını, geliştireceği yenilikler ile sürdürecektir.
BABACAN MOTOR REDÜKTÖR ASPİRATÖR POMPA HAVALANDIRMA FAN MARKET

Müşterilerimizin bizden memnun kalması ile büyüyebileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin hizmet alması ile iş yaşamında yer aldığımızın farkında ve bilincindeyiz.

Biz, müşterilerimizin yaptığımız hizmete ücret ödemekte olduğunu ve bizden kaliteli hizmet beklemekle haklı olduklarını biliyor, bu bilinç ile hareket ediyoruz.

Büyümenin,kendimize,işimize saygı duymanın ve rekabet üstünlüğü sağlamanın temelinde " Müşteri istekleri,görüş ve düşünceleri " doğrultusunda hareket etmek gerçeğinin yattığını biliyor ve bu yolda " Müşteri Odaklı " hizmet anlayışımızı daha da geliştirmek için var gücümüzle yönetim ve çalışanlar olarakuyum içinde, çabasarfediyoruz.

koltuk yıkama konya 0532 688 97 96 konya
Ayırmadan, seçmeden, fiyat farkı oluşturmadan kirli temiz demeden tüm Konya’ya aynı fiyatlarla aynı kalitede koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Tertemiz koltuklara kavuşmak artık hayal değil, koltuklarınıza haketmiş oldukları derinlemesine temizliği Çözüm koltuk yıkama olarak biz sunuyoruz.
Senelerin vermiş olduğu tecrübeyle, en etkin koltuk yıkama makinaları ve kalifiye personellerle, bunların yanında avrupadan ithal organik yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılarla koltuklarınızı en etkili şekilde yıkıyoruz.
Size sadece keyfini sürmek kalıyor. Çözüm koltuk yıkama koltuklarınıza hakettiği değeri verir, hassasiyetini anlar ve sadece gerekli müdahaleleri yaparak tekniğine uygun şekilde temizlik sağlar. Mikropsuz, bakterisiz, lekesiz, kirsiz koltuklar için bizimle irtibata geçin.
firmamızda tüm koltuk temizleme işlemleriniz solma ve yıpranmaya karşı %100 güvence altındadır.
 0532 688 97 96
KILIC HURDA
Firmamız Çevre ve Orman Bakanlığından Onaylı ATIK HURDA AKÜ TOPLAMA VE DEPOLAMA MERKEZİ İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermaktedir. Çevre ve Orman Bakanlığından Lisanslı Araçlarımız İle Atık Hurda Aküleriz Adresinizden Teslim Alınmaktadır. Atık Hurda Aküleriniz Değerindeki Fiyatlardan Toplanır. Ayrıca Firmamız Diğer Maden Hurdalarınıda Toplamaktadır.( Bakır,Sarı,Aliminyum,Çinko,Kurşun,Demir)
wirax
Wirax International Tarım Makinaları Gıda İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
SYZ Tasarım ve Lazer Kesim

Firmamız Konya da hediyelik eşya ve promosyon ürünleri imalatı, fason lazer kesim hizmetleri vermektedir.

ÖRS TRAKTÖR - SADİ ÖRS

KONYA - KARAMAN İlleri 0 km Traktör ve İkinci el Traktör Alım Satımı 

Bölge Bayiliklerimiz:

LS - LANDİNİ - SOLİS TRAKTÖRLERİ

GALIGNANI  BALYA MAKİNALARI

 

Tel.    0 332 342 20 96

Fax.   0 332 342 57 17

GSM. 0 532 356 97 02

KILINÇARSLAN ticaret

Şirketimiz 2000 yılında Mehmet Ali KILINÇARSLAN işveren tarafından kurulmuş olup 13 yıldır inşaat malzemeleri satışında hizmet vermektedir. Konya il ve dışında malzeme satışı ve nakliye işinde uzman kadro ile birlikte sektörde bu iş için iddialıyız.

Konya Yücel Döküm

Firmamız 1997 yılında kuruldu. Şu anda oturma bankları, döküm masa, döküm sandalye, döküm çeşme, dekoratif çöp kovaları, döküm korkuluk, rogar kapakları, yağmur suyu ızgaralrını, yol babalarının pik, sifero, alimünyumdan dökümlerini ve imalatlarını yapıyoruz.

HATVEMAK DİŞLİ OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (HATVEMAK GEAR INDUSTRY)

We are manufacturer in Turkey. Spiral - hypoid crown wheel and pinion gear sets, differential spiral bevel gears, gearboxes and all kind of differential parts for light commercial vehicles (VW, IVECO, ISUZU,MERCEDES etc.), automobiles(Nissan,Peykan,Fiat etc.), heavy duty vehicles (JCB,CAT,VOLVO etc.) and tractors (UTB,FIAT,NEW HOLLAND,MF,FORD,JOHN DEERE etc.) are amongst our production topics. 

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL
Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2021 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır Etiket Bulutu