Üye Girişi
Detaylı arama ile firma bilgileri, ürün bilgileri, sektör bilgileri gibi kriterler belirterek daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz.
Hakkımızda

Türk Ticaret Rehberi  - DOĞRU & GÜNCEL BİLGİ

 

2000 yılından günümüze yayınlanmakta olan Türk Ticaret Rehberi portalı ülkemiz firmalarını sektör ayrımı gözetmeksizin aynı çatı altında buluşturarak ticari iletişime katkıda bulunmayı ilke edinmiş bir elektronik pazaryeridir.

Türk Ticaret Rehberi e-pazaryeri yazılımı ve web sitesi tasarımı TTR Bilişim Hizmetleri bünyesinde geliştirilmiştir. TTR Bilişim Hizmetleri web Tasarımı, Katalog Tasarımı, Tanıtım filmi, MTHS Hizmeti konusunda faaliyet gösteren ISO 27001 Bilgi güvenliği sertifikası sahibi bir bilişim şirketidir.

 

Özellikle ticari iletişimin çok daha zor olduğu firmaların yeni firmalara ulaşma imkânının çok kısıtlı olduğu dönemlerde firmaların ticari iletişim imkânlarını artıran Türk Ticaret Rehberi günümüzde ise bilgi kirliliği arasında ticari iletişimin zorlaştığı anlarda firmalara doğru & güncel bilgi sunmaktadır.

 

 Bilginin en büyük güç olduğu günümüz dünyasında internet ortamında firmalar arası iletişim ( yeni firma arama /  bulma ) sadece arama motorları üzerinden yapılmakta ve maalesef sadece ilk birkaç sayfa içinde arama sonuçları değerlendirilmektedir. Arama motorlarında öne çıkmamış ancak işi ile ön planda olan firmalara ulaşım neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Sonuçlar arasında listelenen birçok seçenek ise çeşitli portal kayıtları gibi sadece arama motoru odaklı içerik yayınlayan sitelerdir.

 

Bu gibi sebeplerden ötürü firmalar yeni müşteri potansiyeline ulaşamamaktadır. 2014 yılı başında tamamen yenilenen tasarım ve program alt yapısını sürekli geliştiren Türk Ticaret Rehberi öncelikle ücretsiz üyelik seçenekleri ile yurtiçi pazarda firmaların ulaşılabilirliğini artırmayı hedeflemiş ve bu konuda çok ciddi iş fırsatlarını ülkemiz firmalarına sunmuştur.

 

Yurtiçi firmalar arasında yakalanan bu başarı grafiğini global pazarlarda da sürdürmeyi hedefleyen Türk Ticaret Rehberi, İngilizce versiyonu olan Turkish Trade Guide ile Global pazarda da tüm firmalara iş fırsatları sunacaktır.

 

Türk Ticaret Rehberi gerek sektörel , gerekse anahtar kelime bazlı firmalara ulaşım sağlamanın yanında detaylı arama imkanı ile il ve ilçe bazında da firmalara erişime imkan tanımaktadır. 2014 yılı başlarında yayına alınan tasarım ve alt yapı olarak yenilenmiş Türk Ticaret Rehberi çok fazla bilgi içermektense sadece DOĞRU & GÜNCEL BİLGİ ile aradığınız firma ve ürünlere en kolay şekilde sizi ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

Türk Ticaret Rehberi firmalara ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri sunarak her firmaya beklentisine uygun kayıt imkanları sunmaktadır. Türk Ticaret Rehberi yeni tasarımı ile yayına alındığında sadece ücretsiz üyelik imkanları ile yayın yaparak yayına alınmıştır. Sürekli gelişme ve yenilenme vizyonundan ötürü üyelere sunmakta olduğu ve sunacak olduğu hizmetleri her geçen gün artırarak firmalara daha fazla fayda üretme gayretindedir.

 

Çok yakında ülkemiz firmalarının yurtdışı tanıtımları için İngilizce versiyonumuz olan Turkish Trade Guide (www.TurkishTradeGuide.net ) de yayına alınarak ülkemiz firmalarına ihracat kapasitelerine katkı sağlama arzusundayız. Geçtiğimiz dönemde kullanılan versiyonumuz ile yüzlerce firma yeni müşterilerle tanışma şansına sahip olmuştur. Uluslar arası birçok portal ile yapılan anlaşmalar gereği yurtdışı portallar ile üye ve reklam takası yapılmış olup çok yakında İngilizce versiyonumuzun yayına alınmasından sonra da yapılacak yeni çalışmalarımız ve işbirliklerimize yurtiçinde ve yurt dışında firmalarımızın tanıtımını en iyi şekilde yapmaya çalışıyor olacağız.

 

 Ticaret Rehberi olarak faaliyet gösteren  Türk Ticaret Rehberi web sitesi ve sunmakta olduğu hizmetleri ile ilgili olarak tüm ziyaretçi ve üyelerin görüşlerini önemsemekteyiz. Her türlü düşüncenizi bize ulaşın sayfamız aracılığı ile bize iletmekten lütfen çekinmeyiniz. 

 

Altın : 146.58
Euro : 4.1506
Dolar : 3.5407
İmkb : 107800
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Firma Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2022 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır