Kayıt Tarihi:20.06.2013
Son Giriş:08.11.2013
Aranma Sayısı:176
Ziyaretçi Sayısı:11347
Firma Bilgileri
Firma Yetkilisi
:
İSMAİL CERİT
Firma Lokasyon
:
Polatlı / Ankara / Türkiye
Firma Adres
:
EMLAKCIZADE GAYRİMENKUL (Genel Merkez) ADRES : CUMHURİYET MAHALLESİ SELÇUK CADDESİ N0:11 POLATLI/ANKARA EMLAKCIZADE GAYRİMENKUL (Temelli Ofis) ADRES : HÜRRİYET MAHALLESİ İRFAN ZÜM CADDESİ TOKİ YOLU ÜZERİ NO:12 Temelli/SİNCAN/ANKARA
Firma Telefon
:
0 312 622 48 22
Web Sitesi
:
Faaliyet Türü
:
Hizmet
Ticari Bilgiler
Firma Sektör
:
İnşaat ve Emlak
Ana Ürünler
:
EMLAK-GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK - EMLAK-GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK - EMLAK-GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK
Firma Detaylı Tanıtım

Emlakcızade Gayrimenkul Danışmanlık

1999 Yılından Beri Ankara İli'nin Polatlı İlçesi Ve Temelli Bölgesinde Çalışmalarını Gayrimenkul Sektöründe İlkemiz Olan Doğruluk Ve Dürüstlükten Ödün Vermeden Müşterilerimizin Bize Göstermiş Olduğu İtimat Ve Güvenle Sürdürmektedir.Amacımız Geniş Bir Kitleye Ulaşmak Ve Emlak Sektöründe Kalıcı Olmaktır Çağımızın Sunduğu Son Teknoloji İmkanlarını Kullanarak Profesyonel Bir Şekilde Müşterilerimize Dürüstlük Çerçevesinde İtina İle Hizmet Vermektedir. Firmamız (Güven Esastır) İlkesiyle Siz Değerli Müşterilerimizin Emlaklarının Alım Ve Satımlarında Sorun Yaşamadan, Verimli Kazanç Sağlamalarına Yardımcı Olmak Ve Menfaatleri Doğrultusunda Kusursuz Bir Şekilde Hizmet Vermektir Hedefimiz Emlak Sektörünü Saygın,Güvenilir Ve İnsanların Kariyer Tercihi Olacak Şekilde Cazip Hale Getirmek, Ülkemizde Uluslararası Standartlarda Hizmet Vermektir. Birlikte Çalışmak Dileğiyle ! Firmamız Mesleki Ahlak Ölçülerine Riayet Etmektedir.
Firmamız Kurumsallaşma Çalışmalarını Tamamlamış Olup ,Türkiye Genelinde Profesyonel Düşünceye Sahip Olan Emlak Firmalarına Yada Yeni Emlak Sektörüne Başlamayı Düşünen Firmalara Bayilik Vermeye Başladı Amacımız (Emlakcızade Gayrimenkul) Olarak Türkiyenin En Büyük Markasını Oluşturmak Ve Türk Halkına En İyi Hizmeti Vermektir.
Misyonumuz;
Kendi Sektörümüzde Kaliteli, Saygı Ve Sevgi Dolu, Başarılı, Sağlam Adımlar İle Yürüyen Bir Marka Olmak
Vizyonumuz;
İşini Önemseyen En İyi Hizmeti Vermek İsteyen Bir Kurum Olmak Bölgemizde Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermek Kaliteden Ödün Vermeden Müşteri Beklentilerinin Üstüne Çıkmak Müşterilerimiz İle Uzun Vadeli İş Birliği Oluşturmak, Hedeflerimiz Müşteri Memnuniyeti Ve İnsan Sağlığıdır.
 
Emlakcızade Gayrimenkul Danışmanlık
İSMAİL CERİT
 
Farklı olmak için, profesyonelce düşünün!
 
Kalite Belgeleri & Sertifikalar
Benzer Firmalar
Favori Yapı - Asma Tavan Sistemleri
Zey Çorlu Kız Konaklama & Öğrenci Apartı
Havalandırma
diziizlefull1
Teras Çatı Penceresi
Akustik Sünger
Altın : 146,58
Euro : 4,1506
Dolar : 3,5407
İmkb : 107800
Türk Ticaret Rehberi
Bizi Takip Edin
Türk Ticaret Rehberi - Türkiye'nin Ticari Rehberi    Müminderesi yolu, Rüstemoğlu Apt. No:42/12, SahrayıCedit- İSTANBUL    Telefon:    +90 216 355 75 37    +90 216 355 75 38    info@turkticaretrehberi.com
© 2000 - 2015 Türk Ticaret Rehberi - www.TurkTicaretRehberi.com - Her Hakkı Saklıdır